Відбувся захист дисертації

15 жовтня 2014 року о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.004.16 у Національному університеті біоресурсів і природокористування успішно відбувся достроковий захист дисертації аспіранта кафедри правознавства КНТЕУ Банка Ростислава Олександровича на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право на тему «Адміністративно-правові засади забезпечення безпеки підприємницької діяльності в Україні».

Науковий керівник - к.ю.н., професор, завідувач кафедри правознавства КНТЕУ Крегул Ю.І.

Офіційні опоненти:
д.ю.н., доцент, голова наглядової ради Глобальної організації союзницького лідерства Ліпкан Володимир Анатолійович;
к.ю.н., старший науковий співробітник, член-кореспондент НАПрН України, заступник директора Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України Нагребельний Володимир Петрович.

15.10.2014
Vita