Оголошеннявсі

Відкрита лекція директора департаменту податкового та митного аудиту Державної фіскальної служби України

17 жовтня 2014 року для студентів факультету фінансів та банківської справи ОКР "Бакалавр" спеціальностей «Державні фінанси» та «Державна казначейська справа» була проведена відкрита лекція на тему «Податковий та митний аудит – становлення та розвиток», яку прочитала директор департаменту податкового та митного аудиту Державної фіскальної служби України Рубан Наталія Іванівна. На лекції  дано визначення та проаналізовано науково-теоретичні і практичні проблеми функціонування системи митного та податкового аудиту в Україні з врахуванням досвіду здійснення пост-митного контролю і аудиту в зарубіжних країнах.

17.10.2014
adv