Дружня родина КНТЕУ відзначила Міжнародний день кухаря і кулінара

20 жовтня в гранд-холі університету, з ініціативи факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу, відбувся благодійний ярмарок кулінарних та кондитерських виробів, присвячений Міжнародному дню кухаря і кулінара.
Таке розмаїття випічки й кондитерських виробів нікого не залишило байдужим, кожен охочий міг задовольнити свій апетит. «Лучше нас на свете нет – приходите на обед», - ось таким гаслом епатажні кулінари закликали весь університет скуштувати ласощі, виготовлені власноруч. Важливо зазначити, що всі кошти, отримані за солодощі, пішли на підтримку української армії. Дякуємо нашим кулінарам та всім, хто долучився до ярмарку, і допоміг зібрати кошти для українських військових у сумі 8015 грн. Щиро сподіваємося, що наступне свято кулінарів пройде у мирній Україні.

20.10.2014
adv