Оголошеннявсі

Засідання секції Наукової ради Міністерства освіти і науки України за фаховим напрямом „Економіка”

22 жовтня 2014 року на базі університету відбулося засідання секції Наукової ради Міністерства освіти і науки України за фаховим напрямом „Економіка”, де було проведено експертизу проектів наукових досліджень і розробок від вищих навчальних закладів та наукових установ, що належать до сфери управління МОН України, виконання яких розпочнеться у 2015 році. На конкурс було подано 147 проектів із 57 ВНЗ України.

Голова секції – А.А. Мазаракі, д.е.н., проф., академік НАПН України, заслужений діяч науки і техніки України, ректор КНТЕУ.

21.10.2014
Vita