Оголошеннявсі

Відкрита лекція на тему «Діяльність страхової компанії на ринку страхування транспортних ризиків»

21 жовтня 2014 року для студентів факультету фінансів та банківської справи була проведена відкрита лекція на тему «Діяльність страхової компанії на ринку страхування транспортних ризиків», яку прочитали Мельник Дмитро Миколайович, голова правління страхової компанії «Провідна»  та Очеретяна Юлія Борисівна, директор Центру страхування транспортних ризиків.

Студенти з цікавістю сприймали інформацію, адже приймаючи рішення про страхування, кожен замислюється над тим як себе убезпечити, на що звернути увагу під час укладання договору. Обговорення важливості розуміння правил страхування дозволить студентам, з одного боку, як суб'єктам страхування, а з іншого – як майбутнім фахівцям страхового бізнесу, уникнути конфліктів і бути впевненим, в яких саме випадках наступає страхове відшкодування. У більшості ситуацій саме необізнаність з умовами страхування призводить до формування негативного ставлення як до страхування в цілому, так і до страхової компанії зокрема.

Під час лекції було зроблено акцент на тих умовах договорів, що потребують особливої уваги при страхуванні автомобіля.

Довідка: СК «Провідна» традиційно входить в ТОП-10 компаній зі страхування автокаско. За перше півріччя 2014 року компанія посіла 8 місце за збором страхових платежів та 7 місце за обсягами страхових виплат. Рівень виплат компанії за договорами автокаско – 72,98%.

21.10.2014
adv