Конкурс краси та талантів "Міс КНТЕУ-2014"

17 листопада 2014 року в концерт-холі КНТЕУ відбувся довгоочікуваний, особливо серед чоловічої половини університету, традиційний щорічний конкурс «Міс КНТЕУ-2014», присвячений Міжнародному дню студента. Цього разу учасниць виявилося ще більше, ніж попередні роки. У журі конкурсу було дуже важке та складне завдання – обрати найгарнішу та найталановитішу серед 13 претенденток.

До першого конкурсу «Відеопривітання» деякі учасниці підійшли дуже креативно. Наприклад, Ірина Соломенцева представила свою участь у конкурсі в якості завдання для таємного агента. Відео Валерії Дмитрієвої також було овіяно загадковістю та таємничістю.

Після традиційного конкурсу в купальниках пройшов найбільш очікуваний та, як завжди, несподіваний конкурс талантів. Дівчата виявили оригінальність, талановитість та креативність. Вони співали, танцювали, малювали, читали драматичні монологи та, навіть, створювали модний одяг.

Дуже цікавим виявився інтелектуальний конкурс на тему «Великі жінки світу»,  під час якого красуні продемонстрували ерудицію та інтелектуальні здібності.

Як не складно було обирати найкращу серед найкращих красунь університету, все ж таки Королевою стала одна, найдостойніша. В результаті перемогу та титул «Міс КНТЕУ» отримала найчарівніша студентка факультету обліку, аудиту та економічної кібернетики Ольга Гребеннікова.

Міс КНТЕУ та Міс Чарівність

Перша Віце-міс КНТЕУ та Міс Грація

Друга Віце-міс КНТЕУ та Міс Оригінальність

Міс Романтичність

Міс Глядацьких симпатій

Міс Елегантність

Міс Харизматичність

Міс Казковість

Міс Ніжність

Міс Феєричність

Міс Фотогенічність

Міс Загадковість

Міс Талант

Вже традиційно, Ви можете переглянути трансляцію заходу, що відбувалась в прямому ефірі.

Слідкуйте за подіями університету — підписуйтесь на канал YouTube

17.11.2014