Оголошеннявсі

Присвячується 70-й річниці визволення України від фашистських загарбників у Великій Вітчизняній війні 1941–1945 років

У Київському національному торговельно-економічному університеті проведено заходи, присвячені 70-річчю з дня визволення України від фашистських загарбників. Зокрема, було організовано тематичну стендову виставку, в якій відображено у хронологічній послідовності стратегічні наступальні операції щодо визволення населених пунктів України, розповідається про героїзм воїнів, партизан, підпільників, представлені картосхеми напрямів бойових дій, фотографії командуючих фронтами, арміями, які брали участь у визволенні української землі в 1942-1944 роках, а також фотографії ветеранів університету – учасників бойових дій за Україну. Виставка супроводжувалась показом добірки книг про Велику Вітчизняну війну 1941-1945 років та подвиги народу України у боротьбі за визволення Батьківщини, а також зібраних речей під час розкопок на полях боїв у Київській області молодими слідопитами.

Співробітники, студенти університету, учні Вищого комерційного училища, які відвідали виставку, висловили вдячність ректорату, організаторам заходів про відзначення 70-річчя визволення України від фашистських загарбників за змістовність та наочність представлених архівних матеріалів, а також за надану можливість доторкнутися до історії минулої війни, її трагізму і величі перемоги народу у боротьбі за свободу й незалежність.

Студенти відвідали Меморіальний комплекс «Музей Великої Вітчизняної війни», інші пам’ятні місця з часів війни. Ветеранам-фронтовикам нашого навчального закладу ректоратом і радою ветеранів війни і праці університету надіслано привітальні святкові листівки з побажаннями миру і процвітання.

29.10.2014
adv