Засідання вченої ради КНТЕУ

РЕЗУЛЬТАТИ РОЗГЛЯДУ ПИТАНЬ ПОРЯДКУ ДЕННОГО ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ КНТЕУ 29 ЖОВТНЯ 2014 р.

Питання порядку денного

Результат розгляду

1.

Про присвоєння вченого звання професора: Ткачук О.М. – професору кафедри економіки підприємства та міжнародної економіки ВТЕІ; доцента: Бойко А.В. – доценту кафедри економічної теорії та конкурентної політики КНТЕУ; Коротун О.О. – доценту кафедри сучасних європейських мов КНТЕУ; Новохатській Н.В. – доценту кафедри сучасних європейських мов КНТЕУ; Романенко О.В. – доценту кафедри товарознавства та експертизи харчових продуктів КНТЕУ; Середюку В.Б. – доценту кафедри економічної кібернетики та програмної інженерії ЧТЕІ; Сокиран М.Ф. – доценту кафедри правознавства КНТЕУ; Трубей О.М. – доценту кафедри економіки та фінансів підприємств КНТЕУ.

2.

Про обрання на посади науково-педагогічних працівників.

3.

Звіт проректора з адміністративно-господарської роботи про роботу за період дії контракту з 16.10.2009 р. по 15.10.2014 р.

Звіт схвалено

4.

Про звіт за 2014 рік та призначення відповідального секретаря приймальної комісії КНТЕУ.

5.

Про організацію освітнього процесу у 2014/15 н.р.

6.

Про внесення змін до діючих навчальних планів.

7.

Про ухвалення програм, робочих програм навчальних дисциплін, практик.

8.

Про рекомендацію до видання навчальних та наукових праць.

9.

Про ухвалення тематичного плану видання підручників, навчальних посібників та електронних підручників КНТЕУ на 2015 рік.

10.

Про ухвалення тематичного плану видання монографій КНТЕУ на 2015 рік.

11.

Про ухвалення плану видання збірок статей студентів КНТЕУ, які здобувають освітній ступінь магістра на 2014/2015 н.р.

12.

Про ухвалення Положення про систему оцінювання успішності навчання здобувачів ступенів вищої освіти «бакалавр» і «магістр» у КНТЕУ.

13.

Про ухвалення Положення про Центр розвитку кар’єри.

14.

Про створення Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених.

15.

Про ухвалення Положення про Центр європейської освіти.

16.

Про ухвалення нової редакції Положення про проведення практики студентів.

17.

Про ухвалення Порядку стажування на підприємствах, в установах та організаціях студентів Київського національного торговельно-економічного університету, які здобули освіту за освітнім ступенем «бакалавр», «молодший бакалавр».

18.

Про утворення кафедри технології і організації ресторанного господарства в Ужгородському торговельно-економічному інституті КНТЕУ.

19.

Про зміну назви Центру навчально-тренінгових фірм на Центр навчально-виробничого тренінгу.

20.

Про затвердження тем дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня доктора наук та призначення наукових консультантів.

21.

Про підготовку університету до безперебійної роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 рр.

22.

Про прийом до докторантури.

23.

Про продовження терміну навчання в аспірантурі аспіранта кафедри маркетингу і реклами Ніколаєвої Я.В.

29.10.2014
shestack