Змагання інтелектуалів: ІV Чемпіонат КНТЕУ «Своя гра»

Серед заходів, що традиційно проходять в університеті, все більшу популярність набувають інтелектуальні ігри. Прикладом цьому є змагання зі «Своєї гри», які відбулися 28 жовтня 2014 року в рамках проведення ІV Чемпіонату КНТЕУ з інтелектуальних змагань «Своя гра».

Відповідно до правил проведення у боротьбі за перемогу взяли участь двадцять чотири студенти, що представляли всі факультети, але змагалися в індивідуальному заліку. У цікавій та напруженій боротьбі учасники продемонстрували не тільки свої знання, а також витримку, логічне мислення, комунікабельність, швидкість, впевненість та інтуїцію. Саме цього і вимагали правила гри.

Переможців турніру було відзначено подяками та цінними подарунками:

І місце - Толкачов Олександр (ФФБС, 3 курс, 4 група);

ІІ місце - Рижаков Євген (ФРГТБ, 1 курс, 4 група);

ІІІ місце - Донченко Дмитро (ФРГТБ, 6 курс, 4 група).

Вітаємо! Бажаємо нових творчих досягнень!

27.10.2014
adv