Оголошеннявсі

Правники КНТЕУ взяли участь в обговоренні Проекту рамки кваліфікації юридичних професій

30 жовтня 2014 року працівники кафедри комерційного права взяли участь в обговоренні Проекту рамки кваліфікації юридичних професій, організованого Українською Асоціацією Маркетингу та Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Результатом зустрічі, на якій були присутні юристи-практики провідних юридичних компаній України, науковці, представники галузевих правничих спілок, Міністерства юстиції України, ОБСЄ, громадських організацій та закордонні фахівці у правоохоронній сфері, стало вироблення комплексних пропозицій щодо розробки професійних та освітніх стандартів в юридичній сфері.

Зокрема, ініційовано розробку пілотного проекту підготовки професійних стандартів для юридичних професій із широким залученням представників громадськості, правознавців, юристів-практиків, правозахисних організацій та ЗМІ.

30.10.2014
adv