Засідання Спеціалізованої вченої ради

24 жовтня 2014 року на засіданні Спеціалізованої вченої ради  К 26.055.04 КНТЕУ за спеціальністю 19.00.10 «Організаційна психологія; економічна психологія» успішно були захищені  2 дисертації на здобуття  наукового  ступеня кандидата психологічних наук:

Журавель А.В., на тему «ІНТЕРВІЗІЯ ЯК ЗАСІБ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ ПСИХОЛОГІВ ДО ПОБУДОВИ ПРОФЕСІЙНОЇ КАР’ЄРИ». Науковий керівник:  док. психол. н., професор Сафін О.Д., Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, старший науковий співробітник.

Офіційні опоненти:

докт. психол. н., професор Савчин М.В.,  Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка, завідувач кафедри;

канд. психол. н., доцент  Креденцер О.В., Інститут психології імені Г.С. Костюка НАПН України, старший науковий співробітник.

Шмерко О.П., на тему «ПСИХОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ СТУДЕНТІВ КОЛЕДЖІВ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО ПРОФІЛЮ». Науковий керівник: к. психол. наук, доцент, Боровик Л.В., Національна академія Державної  прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького.

Офіційні опоненти:

докт. психол. н., доцент  Іванова Н.Г., начальник наукової лабораторії науково-організаційного центру Національної академії Служби безпеки України;

канд. психол. н., доцент Вербицька Л.Ф., доцент кафедри Київського національного торговельно-економічного університету.

24.10.2014
Vita