Майстер-клас «Персональний бренд»

Ринок праці занадто вибагливий до шукачів роботи, тому сьогодні, крім ґрунтовних фахових знань, дуже важливо володіти мистецтвом  самопрезентації. З азами цієї науки студенти університету  мали можливість ознайомитися на майстер-класі «Персональний бренд», який відбувся за сприяння Центру розвитку кар’єри 30 жовтня 2014 року.

Спікером майстер-класу виступила Людмила Михно – керівник групи просування зірок  телевізійного каналу «1+1». Студенти почули цікаві історії про створення образів  відомих телеведучих та дізнались про основні правила і поради щодо створення та просування власного бренду.

30.10.2014
Vita