Організаційні збори аспірантів

5 листопада 2014 року відбулися організаційні збори аспірантів І року. З вітальним словом до присутніх звернувся ректор університету д.е.н., професор Мазаракі А.А., який побажав молодим науковцям наполегливості, плідної праці та творчого натхнення у підготовці дисертаційних робіт.

До привітань приєдналася  голова Наукового товариства  студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених КНТЕУ  к.е.н., доцент Романенко О.А. Вона презентувала основні напрями діяльності Товариства та запросила аспірантів І року приєднатися до його роботи.

Проректор з наукової роботи д.е.н., професор Мельниченко С.В. ознайомила присутніх з планом роботи на І рік навчання, із законодавчо-нормативною базою, яка регламентує  порядок підготовки дисертаційних робіт та атестації науково-педагогічних кадрів, з особливостями оприлюднення результатів наукових досліджень через опублікування статей у фахових наукових виданнях та у виданнях, що включені до міжнародних наукометричних баз даних, а також через участь у науково-практичних конференціях, круглих столах тощо.

На зборах були присутні завідувачі кафедр університету та наукові керівники, які привітали аспірантів і побажали їм майбутніх творчих звершень.

05.11.2014
Vita