Дебют першокурсника розпочався із закладення Саду Єдності

7 листопада в рамках довгоочікуваного та грандіозного відзначення "Дебюту першокурсника-2014" колективом КНТЕУ з ініціативи ради студентського самоврядування та за підтримки ректорату в парковій зоні університету висаджено 150 фруктових дерев. Сподіваємось, що вже найближчими роками ми зможемо милуватися чудовим цвітінням яблунь, груш та абрикос і, звичайно ж, споживати фрукти з власного саду. До речі, фруктовий сад, як і багато заходів, що відбуваються останнім часом, символічно назвали "Садом єдності".

Кожен з бажаючих міг долучитися до соціально-екологічного дійства. Свої фруктові дерева висадили ректор Анатолій Антонович Мазаракі, заступник голови Деснянської районної в м. Києві державної адміністрації Алєксєєнко Ірина Миколаївна, декани, викладачі та студенти-першокурсники усіх груп університету.

06.11.2014
adv