Оголошеннявсі

6-7 листопада 2014 року на базі Київського національного торговельно-економічного університету відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Наукове забезпечення праксеології аудиту», що була організована у співдружності з Тбіліським державним університетом імені Іване Джавахішвілі (Грузія) та Білоруським державним економічним університетом.

Роботу конференції відкрив ректор Київського національного торговельно-економічного університету, доктор економічних наук, професор, академік НАПН України, заслужений діяч науки і техніки України А.А. Мазаракі.

У роботі пленарного засідання 6 листопада 2014 року, модераторами якого були к.т.н., декан факультету обліку, аудиту та економічної кібернетики О.А. Харченко та д.е.н., завідувач кафедри фінансового аналізу і контролю Є.В. Мних, взяли участь народний депутат України В.М. Пинзеник, заступник декана факультету економіки і бізнесу з науки Тбіліського державного університету імені Іване Джавахішвілі А. Мікаберідзе, директор Національного центру обліку і аудиту О.Ю. Редько, президент Інституту внутрішніх аудиторів України Т.Л. Лебединець, к.е.н., експерт Реанімаційного пакету реформ, член Громадської ради при Державній фіскальній службі, доцент кафедри фінансового аналізу і контролю КНТЕУ І.С. Несходовський,  викладачі та студенти навчальних закладів Києва, Тбілісі, Харкова, Вінниці, Ужгорода, Дніпропетровська, працівники суб’єктів аудиторської діяльності.

У своїх виступах учасники конференції обговорили проблеми розвитку аудиту в Україні та світі, перспективи розвитку ринку аудиторських послуг, організаційно-правові засади функціонування внутрішнього аудиту, механізми забезпечення та контролю якості роботи аудиторів, стан впровадження інноваційних систем і технологій аудиту.

7 листопада 2014 року учасники конференції взяли участь в роботі круглого столу.  Начальник управління за ризиковими операціями та державними закупівлями Державної фінансової інспекції України І.С. Власенко, головний державний фінансовий інспектор цього управління В.О. Охрименко, викладачі та студенти взяли участь в обговоренні проблем інституційного розвитку державного фінансового аудиту та механізмів їх вирішення.

За результатами роботи конференції учасники затвердили відповідні рекомендації.

Програма конференції

Матеріали конференції