Cтуденти-правники відвідали з екскурсією Вищий господарський cуд України

05 листопада 2014 року студенти-правники юридичної клініки «Центр правового захисту» Київського національного торговельно-економічного університету відвідали з екскурсією Вищий господарський cуд України.

Організаторами заходу виступили: завідувач кафедри комерційного права, д.ю.н., проф. Гуржій Т.О., кандидат юридичних наук, доцент кафедри комерційного права Гончаренко О.М.

Під час екскурсії студенти ознайомилися з історією становлення та розвитку господарського судочинства в Україні та ґенезою функціонування Вищого господарського суду України. Членам юридичної клініки розповіли про здобутки суддів Вищого господарського суду України, їх біографію та наукові праці.

У рамках екскурсійної програми студенти мали можливість ознайомитися з приміщеннями Вищого господарського суду України, а саме: залами  судових засідань, музеєм історії господарських судів України. Особливу увагу студенти приділили музею, в якому розміщено матеріали про органи суддівського самоврядування, міжнародні зв'язки, видавничу діяльність Вищого господарського суду України, Науково-консультативну раду при Вищому господарському суді України.

Екскурсія видалась змістовною та пізнавальною. Студенти-правники КНТЕУ отримали можливість поглибити свої знання  з господарського процесуального права.

05.11.2014
adv