Оголошеннявсі

Представники Ради студентського самоврядування побували в Ірпінському військовому госпіталі

12 листопада представники ради студентського самоврядування побували в Ірпінському військовому госпіталі та передали лікувальній установі апарат для вакуумної терапії, який прискорює загоєння ран, та інфузомат – високоточний пристрій, що дозує введення ліків.

Особливим подарунком від КНТЕУ для поранених героїв став «Ребілакт» - розробка кафедри товарознавства та експертизи харчових продуктів. Цей унікальний  препарат призначений для корекції порушеного в результаті важких фізичних уражень організму людини упродовж лікувального та реабілітаційного періодів.

Та, мабуть, найбільш зворушливим подарунком для поранених бійців стали листи від студентів. Вручаючи їх, голова РСС університету Оксана Кузьменко запевнила, що КНТЕУ і надалі буде займатися благодійністю та підтримувати госпіталь.

Начальник Ірпінського військового госпіталю Андрій Юрійович Кіх висловив подяку колективу університету за підтримку і наголосив на важливості в часи випробувань активної позиції молоді, зокрема студентства.

Схвально відгукнулися про презентовані апарати військові хірурги госпіталю, які зазначили, що саме такого обладнання бракує закладу.

Також під час вручення благодійної допомоги відбулася презентація новітньої технології вакуумної терапії при ураженнях внутрішніх органів, яку для медичного персоналу провів доцент кафедри військової хірургії Української військово-медичної академії Сергій Арменакович Асланян.

Шановні друзі! Долучитися до підтримки поранених героїв може кожен із нас! Не залишайтеся осторонь і надалі підтримуйте благодійні ініціативи адміністрації та РСС університету. Слава героям!

12.11.2014
Vita