Відкрита лекція «Сучасний стан та перспективи фінансової політики України»

12 листопада 2014 року для студентів факультету фінансів та банківської справи ОКР "Бакалавр" спеціальностей «Державні фінанси» та «Державна казначейська справа» була проведена відкрита лекція на тему  «Сучасний стан та перспективи фінансової політики України», яку прочитала директор Департаменту фінансової політики Секретаріату Кабінету Міністрів України Ящук Валентина Віталіївна. На лекції  було охарактеризовано та проаналізовано сучасний стан фінансової політики, визначені основні напрямки  її реформування.

11.11.2014
Vita