Засідання вченої ради КНТЕУ

Результати розгляду питань порядку денного засідання вченої ради КНТЕУ 25 листопада 2014 р.

Питання порядку денного

Результат розгляду

1.

Про схвалення та подання Статуту КНТЕУ (нова редакція) на розгляд Конференції трудового колективу університету.

2.

Про обрання голови вченої ради КНТЕУ.

3.

Про присвоєння вченого звання професора: Уманціву Ю.М. – професору кафедри економічної теорії та конкурентної політики КНЕТУ; доцента: Мироненку М.Ю. – доценту кафедри фінансів ВТЕІ; Міняйлу О.І. – доценту кафедри економічної теорії та конкурентної політики КНТЕУ; Чорній Н.М. – доценту кафедри філософії та економічної теорії ВТЕІ (вчене звання присвоюється по кафедрі філософських та соціальних наук).

4.

Про затвердження Правил прийому до Київського національного торговельно-економічного університету в 2015 році.

5.

Про ухвалення програм, робочих програм навчальних дисциплін, практик.

6.

Про ухвалення навчальних планів.

7.

Про рекомендацію до видання навчальних та наукових праць.

8.

Про затвердження плану науково-дослідної роботи університету на 2015 рік.

9.

Про відкриття докторантури з наукової спеціальності 08.00.01 – економічна теорія та історія економічної думки.

10.

Про відкриття спеціалізованої вченої ради з захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління з наукової спеціальності 25.00.02 – механізми державного управління.

11.

Про ухвалення пропозицій до планових показників державного замовлення прийому до аспірантури та докторантури КНТЕУ на 2015 рік.

12.

Про затвердження форми контракту з науково-педагогічним працівником.

13.

Про затвердження протоколу засідання конкурсної комісії з питань переведення студентів на вакантні місця державного замовлення в КНТЕУ.

14.

Про затвердження теми дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня доктора наук Бондаренко Є.В.

Тему затверджено

15.

Звіт докторантів за 2013/2014 навчальний рік.

Звіти затверджено

16.

Про надання дозволу на керівництво аспірантами к.т.н., доценту кафедри технології і організації ресторанного господарства Антонюк І.Ю.; к.е.н., доценту кафедри бухгалтерського обліку Уманців Г.В.; к.т.н., доценту кафедри технології і організації ресторанного господарства Федоровій Д.В.

25.11.2014
Vita