Конференція трудового колективу КНТЕУ

Результати розгляду питань порядку денного засідання Конференції трудового колективу КНТЕУ 25 листопада 2014 р.

Питання порядку денного

Результат розгляду

1.

Обрання представників (членів) до вченої ради КНТЕУ.

Обрано членами вченої ради КНТЕУ:
Ведмідь Н.І.,
Мокроусову О.Р.,
Тропіну В.Б.

2.

Про погодження Статуту КНТЕУ (нова редакція).

3.

Про затвердження Положення про студентське самоврядування Київського національного торговельно-економічного університету.

4.

Про затвердження Положення про Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених.

5.

Про внесення змін до додатку 18 «Положення про преміювання працівників, які не відносяться до науково-педагогічного персоналу КНТЕУ» Колективного договору.

25.11.2014
Vita