"Побудуй кар’єру з нами!" - під таким гаслом відбувся ярмарок вакансій в КНТЕУ

18 листопада 2014 року в холі корпусу «В» відбувся ярмарок вакансій «Побудуй кар’єру з нами» за участю більше 40 провідних міжнародних та вітчизняних компаній, а саме: «МЕТРО Кеш енд Керрі», «Фокстрот», «Фуршет», «Ашан», «Сільпо»,  «Watsons», «Інтертоп», «Danone», «WOG», «Укрсиббанк», «OTP Bank», СК «Інго-Україна», СК «PZU», «4service» та багато інших. Під час заходу студенти змогли заповнити анкети на працевлаштування, отримати консультації роботодавців безпосередньо на стендах компаній.

У рамках заходу пройшли презентації програм стажування від «Укрсиббанку», «4service»  та «МЕТРО Кеш енд Керрі». Студенти дізналися про новаторську програму стажування «Укрсиббанку» «Зірки на старті», яка відкриває необмежені можливості для кар’єрного зростання в банківській сфері. Про доволі незвичні послуги мережі «Таємних Покупців» розповіла менеджер компанії «4service».

Впевнені така кількість учасників ярмарку вакансій як з боку роботодавців, так і з боку студентів, допомогла останнім знайти для себе тимчасовий підробіток або навіть роботу своєї мрії.

18.11.2014
adv