Оголошеннявсі

На ІІ Міжнародному конкурсі мистецтв «Перлини мистецтва» наші майстри танцювального мистецтва взяли дві перші премії

14-15 листопада 2014 року у Львові відбувся ІІ Міжнародний конкурс мистецтв  «Перлини мистецтва». Близько 20-ти колективів представляли своє танцювальне мистецтво в жанрі сучасного, народного, естрадного, стилізованого танцю. Яскраво, цікаво та професійно представила  на конкурсі наш університет студія сучасного танцю «Light» на чолі з керівником Кисельовою А.С. На розсуд журі, у складі якого були: заслужений артист України А. Шелудько, викладач сучасного танцю В. Бакун, лауреат міжнародних конкурсів А. Лащенко, наш колектив представив 8 танцювальних номерів різних за характером та постановкою. Журі високо оцінило роботу колективу віддавши  дві перші премії в номінації «Ансамбль» та «Колектив» студії сучасного танцю «Light» Київського національного торговельно-економічного університету.

Вітаємо переможців!!!

15.11.2014