Оголошеннявсі

Круглий стіл «Посткризовий вимір розвитку економіки України у глобальному конкурентному просторі»

20 листопада 2014 року кафедрою економічної теорії та конкурентної політики було проведено круглий стіл «Посткризовий вимір розвитку економіки України у глобальному конкурентному просторі».

У засіданні взяли участь понад 60 учасників, серед яких були представники навчальних закладів, викладачі, аспіранти та студенти КНТЕУ. У дискусії взяли активну участь: Мельник Олексій Михайлович – д.е.н., професор Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана; Проданова Лариса Василівна – д.е.н., професор Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ;  Пустовойт Олег Валентинович – к.е.н., провідний науковий співробітник Інституту економіки та прогнозування Національної академії наук України та представники професорсько-викладацького складу кафедри економічної теорії та конкурентної політики.

У цілому засідання відбулося у формі активного діалогу, де кожен мав можливість висловити свою думку стосовно обґрунтування моделі посткризового розвитку економіки України та формування рекомендацій підвищення дієвості антикризової політики, а також обговорити напрями використання результатів наукових досліджень конкуренції і конкурентної політики в навчальному процесі.

20.11.2014
adv