В КНТЕУ розпочалися Дні милосердя

3 грудня 2014 року в рамках проведення Днів милосердя відбулася зустріч студентства з бійцями Добровольчого українського корпусу та танкового батальйону «БУЛАТ».

Протягом двох тижнів в університеті проходив збір теплих речей та коштів для бійців зони АТО. На гроші, зібрані під час проведення акції, було закуплено 28 комплектів термобілизни, які разом з теплими речами сьогодні було передано нашим героям.

Бійці висловили подяку університету за допомогу у підтримці української армії. Вони щиро ділилися своїми переживаннями та проблемами, розповідаючи про свої будні в зоні АТО. Студенти мали можливість поспілкуватися з бійцями та подякувати їм за щоденний подвиг, який для кожного солдата – священний борг перед Батьківщиною.

На Дні милосердя завітав депутат Верховної Ради України Береза Борислав Юхимович, який подякував за громадську позицію студентству й колективу університету у такі складні часи для нашої країни.

Крім цього, в Гранд-Холі КНТЕУ розпочав свою роботу благодійний книжковий ярмарок, який триватиме до 5 грудня. Книголюби можуть придбати книжки або поділитися власними, а волонтери вчитимуть всіх бажаючих «азам» першої медичної допомоги. На кошти, виручені протягом Днів милосердя, буде придбане екіпірування для наших бійців у зоні АТО.

Такі заходи, спрямовані на допомогу нашій армії, проводяться в університеті не вперше. Всі вони відбуваються за ініціативою студентів – свідомих громадян та патріотів, які таким чином намагаються внести свій посильний внесок у благородну справу захисту нашої країни та відстоювання її цілісності і незалежності.

03.12.2014
adv