Сучасні напрями розвитку обліку в Україні

03 грудня 2014 року на кафедрі бухгалтерського обліку відбулось засідання студентського круглого столу «Сучасні напрями розвитку обліку в Україні».

Метою проведення заходу було обговорення новітніх тенденцій, проблематики та перспектив розвитку вітчизняної системи бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту діяльності суб‘єктів господарювання.

Під час роботи круглого столу студенти представили доповіді з питань: застосування міжнародних норм бухгалтерського обліку та звітності в діяльності суб’єктів господарювання України, сучасних інформаційних технологій в обліку, удосконалення обліково-аналітичного забезпечення управління підприємством.

У роботі круглого столу взяли участь представники професійних громадських організацій та об’єднань, редакцій фахових газет та журналів,  провідних підприємств торгівлі, компаній-вендорів програмного забезпечення для бухгалтерського обліку та управління, викладачі кафедри бухгалтерського обліку, студенти  спеціальності «Облік і аудит» КНТЕУ, інститутів та коледжів КНТЕУ.

Цікавими для учасників круглого столу були виступи: шеф-редактора газети «Все про бухгалтерський облік» Степового О.Г., члена Наглядової ради з питань оціночної діяльності при Фонді державного майна України, члена Президії Всеукраїнського громадського об’єднання «Асоціація фахівців оцінки» Дзюбка В.В., керівника навчально-методичного відділу корпорації «Галактика» Чернявської О.Є., начальника відділу виробничих процесів центральної бухгалтерії мережі магазинів «Фуршет» - ПрАТ «Фуршет» Шкурки О.І.

За результатами круглого столу були визначені переможці:

1 місцеПроноза Тетяна, студентка 4 курсу КНТЕУ, доповідь «Трансферне ціноутворення у податкових розрахунках», науковий керівник - доцент Шаповалова А.П.

2 місце  – Пономаренко Тетяна, студентка 5 курсу КНТЕУ, доповідь «Проблеми вибору програмного забезпечення для обліку з урахуванням галузевих особливостей», науковий керівник - професор Сопко В.В.; Скришевська Олександра, студентка 4 курсу КНТЕУ, доповідь «Виплати працівникам: вітчизняна та міжнародна практика», науковий керівник - доцент Шаповалова А.П.

3 місцеТкачук Тетяна, студентка 5 курсу КНТЕУ, доповідь «Переваги і недоліки застосування системи грейдів в Україні», науковий  керівник - доцент Морозова Н.І.; Баранюк Юрій,  студент  4 курсу КНТЕУ, доповідь «Інформаційне забезпечення аналізу фінансових результатів», науковий керівник - доцент Шаповалова А.П.; Савчин Марина, студентка  5 курсу (ЧТЕІ КНТЕУ), доповідь «Облік екологічних витрат підприємства за міжнародними стандартами», науковий керівник - доцент Столяр Л.Г. (ЧТЕІ КНТЕУ).

Савчин Марина також відзначена призом від газети «Все про бухгалтерський облік».

Переможці були нагороджені грамотами та цінними подарунками.

Участь студентів у заходах такого формату сприяє поглибленню здобутих та набуттю ними нових теоретичних знань, досвіду професійного і наукового спілкування, вмінню висловлювати і відстоювати свою думку, є кроком до становлення студентів як майбутніх науковців.

03.12.2014
Vita