Квест до Дня Збройних Сил України

4 грудня 2014 року вже традиційно було проведено квест до Дня Збройних Сил України для юнаків гуртожитку №2.

У чому ж полягали завдання? Кожна з 5 команд-учасниць отримала маршрутний лист, де було вказано порядок проходження випробувань. На кожному етапі на юнаків чекали красуні-мешканки нашого гуртожитку з каверзними завданнями. Проте, на відміну від попередніх років,  цього разу карти носили дівчата, а хлопці, у свою чергу, носили на руках цих дівчат. Завдання були різними і розмістили їх організатори у всіх куточках гуртожитку. Серед них конкурси на влучність, швидкість, гнучкість і навіть знання жіночої моди.

Насамкінець дівчата представили до уваги всіх присутніх своє відеозвернення зі спогадами про найвеселіші моменти з життя у гуртожитку.

За загальними результатами переможців не визначили, але кожному учаснику вручили відзнаку: за досвід, за влучність, а комусь дісталася відзнака імені Серьоги Звєрєва.

Вітаємо Всіх представників сильної половини зі святом!

Семенович Лілія
(ФЕМП 5-2)