Оголошеннявсі

Студенти КНТЕУ серед переможців конкурсу студентських наукових робіт за напрямком «Туризм»

5 грудня 2014 року за ініціативою провідного туристичного оператора України – "Travel Professional Group" (TPG) – на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся 3-й конкурс студентських наукових робіт за напрямком «Туризм» в рамках реалізації благодійної стипендіальної програми «Майбутнє туристичної галузі». Метою конкурсу є «активізація наукової роботи студентів як найважливішого фактору формування фахівців нового типу, створення у вищих навчальних закладах системи широкого залучення студентів до участі у наукових програмах, проектній, конструкторській та інших формах науково-дослідної діяльності».

У конкурсі взяли участь студенти вищих навчальних закладів:

• Київського національного торговельно-економічного університету;
  • Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
  • Київського університету туризму, економіки і права;
  • Національного університету харчових технологій.

Студенти КНТЕУ факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу представили результати інноваційних наукових досліджень та були відзначені

- дипломами переможців:

Туник Олександр (3 курс) -  І місце (науковий керівник – д.е.н., професор Т.І. Ткаченко);

Рябокляч Владислав (5 курс) – ІІІ місце (науковий керівник – д.е.н., доцент Г.І. Михайліченко);

- дипломами учасника конкурсу:

Герасименко Наталія (4 курс);

Михайленко Анжеліка (6 курс).

Переможці конкурсу, починаючи з січня, протягом 2015 року отримуватимуть іменні стипендії від компанії TPG.

Вітаємо переможців!

05.12.2014