Оголошеннявсі

Відбулось засідання круглого столу з питань розробки стандартів вищої юридичної освіти

2 грудня 2014 року представники кафедри комерційного права взяли участь у роботі круглого столу з питань розробки стандартів вищої юридичної освіти, організованого Українською асоціацією маркетингу у рамках проекту  USAID “Справедливе правосуддя”. Учасниками цього представницького заходу, який відбувся в стінах Київського національного економічного університету, стали представники керівництва Міністерства освіти і науки України, Міністерства юстиції України, провідних юридичних навчальних закладів, відомих юридичних фірм, галузевих правничих спілок та низки правничих громадських організацій.

Під час засідання круглого столу було обговорено широкий спектр питань формування рамки кваліфікації юридичних професій, систематизації знань, вмінь і навичок випускників юридичних навчальних закладів, наближення підготовки юристів до об’єктивних вимог практики, розробки єдиного галузевого стандарту вищої юридичної освіти.

За результатами обговорення сформульовано низку рекомендацій, спрямованих на модернізацію вітчизняної юридичної освіти, вдосконалення її правових та організаційних засад, організацію розробки професійних та освітніх стандартів юридичних професій.

02.12.2014
adv