Фінал студентського конкурсу бізнес-кейсів “NK Student Project”

26 листопада 2014 року відбувся фінал студентського конкурсу бізнес-кейсів “NK Student Project”, що проводився з ініціативи компанії лідеру з виробництва та доставки бутильованої питної води «Небесна криниця». У фіналі брали участь 8 команд з різних навчальних закладів. Київський національний торговельно-економічний університет представляли дві команди під керівництвом доцента кафедри менеджменту, к.е.н. Федорук А.В., які посіли 1-ше і 2-ге місце:

1 місце – команда факультету економіки, менеджменту та права (студенти 4-го курсу, група 9.1. – Філін Ілля, Смаль Костянтин, Чигарєв Антон, Бугера Дмитро, Ларіонов Євгеній);

2 місце – команда факультету товарознавства і торговельного підприємництва (студенти 5-го курсу, група 7м ‑ Терещенко Олена, Бондар Наталія, Мирошніченко Анастасія, Зимник Ольга, Фреюк Ольга).

Вітаємо переможців!

26.11.2014