Оголошеннявсі

Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених організувало захід «Історія успіху випускників КНТЕУ»

8 грудня 2014 року активісти Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених ініціювали проведення лекції-дискусії випускника КНТЕУ, кандидата економічних наук, засновника аудиторської фірми Остапа Олендія у рамках реалізації проекту «Історія успіху випускника КНТЕУ».

Основні акценти було зроблено на пріорітети, які повинна ставити перед собою молодь, щоб досягнути успіху в кар’єрному зростанні та особистісному розвитку:

1. Основне завдання університетської освіти - це навчити мислити. Спеціалізовані знання, як і передбачає Болонська система, мають здобуватись в рамках самоосвіти.

2. Пріоритетом в особистісному розвитку мають стати лідерські якості, впевненість у собі, комунікабельність, які допомагає виховати університет.

3. Гарне знання англійської мови, глибоке розуміння економічних процесів та розвиток ораторського мистецтва – наразі необхідні умови швидкого кар’єрного росту молодих фахівців.

4. Після закінчення вузу необхідно продовжувати навчання, отримувати міжнародні сертифікати у галузі своїх знань.

5. При розгляді резюме студентів та випускників вузів роботодавець враховує їх участь в наукових і практичних конференціях, наукових роботах.

08.12.2014
Vita