Представники РСС КНТЕУ сприяють вирішенню питань зайнятості молоді

12 грудня 2014 року представники РСС КНТЕУ взяли участь у Всеукраїнському форумі, спрямованому на вирішення питань зайнятості молоді, розв'язання проблем її безробіття, зокрема працевлаштування на перше робоче місце. Загалом для участі у форумі зі всієї України приїхало близько 260 представників активної молоді з різних ВНЗ та громадських організацій.

До студентства під час роботи секцій завітав Міністр молоді та спорту України Жданов Ігор Олександрович, який закликав молодь до тісної співпраці та розробки дієвих механізмів реформування молодіжної політики в Україні.

Результатом діяльності форуму став проект резолюції Всеукраїнського форуму. Кожен бажаючий може ознайомитись із проектом та внести пропозиції щодо його зміни чи вдосконалення. Інформація за посиланням: http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/15952

12.12.2014
adv