У шаховому студентському турнірі визначено "Гросмейстера КНТЕУ"

15-16 грудня 2014 року в спортивному комплексі КНТЕУ пройшов «новорічний» шаховий турнір, який був зініційований студентською молоддю та підтриманий ректоратом, радою студентського самоврядування і кафедрою фізичної культури. Турнір проводився за змішаною системою – дівчата та хлопці грали разом.

Після дводенних баталій найкращими серед любителів однієї з найдавніших ігор став студент ІІІ курсу 23 групи ФЕМП Ломсадзе Іраклій, друге та третє місце відповідно посіли першокурсники того ж факультету – Пустова Галина та Златогорський Валентин.

Вітаємо переможців!

16.12.2014