ІІ загальноуніверситетський збір вторинної паперової сировини

15 грудня 2014 року у Київському національному торговельно-економічному університеті  в рамках екологічних заходів було проведено ІІ загальноуніверситетський збір вторинної паперової сировини (макулатури). Захід організовано та проведено ЕкоКлубом та РСС КНТЕУ за підтримки ректорату університету.

Всі виручені кошти за зібрану вторинну сировину будуть направлені на придбання подарунків дітям-сиротам до святкування Дня Святого Миколая.

Ніхто не залишився байдужим, всі брали активну участь у цих заходах. За день було зібрано 940 кг використаної паперової сировини.

Хочеться відмітити, що перше місце за кількістю зданої сировини (макулатури) посіла кафедра товарознавства та експертизи харчових продуктів (ФТТП) – 208,5 кг, друге місце – кафедра економічної кібернетики та інформаційних систем (ФОАЕК) – 147,5 кг, та третє місце – відділ міжнародних зв’язків – 119 кг.

Висловлюємо щиру подяку організаторам, учасникам та всім небайдужим, які допомагали у проведенні заходу!

15.12.2014
shestack