Оголошеннявсі

Викладачі кафедри комерційного права взяли участь у семінарі «Інтелектуальна власність для бізнесу»

16 грудня 2014 року викладачі кафедри комерційного права взяли участь у семінарі «Інтелектуальна власність для бізнесу», який відбувся в Деснянській РДА міста Києва. Організаторами заходу виступили: Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація, Департамент промисловості та розвитку підприємництва КМДА та Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України.

Учасниками заходу стали представники місцевої влади, Міністерства юстиції України, приватні адвокати та партнери патентно-юридичних компаній, представники торгівлі, промисловості, малого та середнього бізнесу. В рамках заходу було розглянуто питання: отримання прав на об’єкти інтелектуальної власності, захисту прав інтелектуальної власності, протидії патентним тролям, як одному із видів рейдерства.

За результатами семінару було схвалено комплекс рекомендацій, спрямованих на вдосконалення правового захисту авторських і патентних прав.

16.12.2014
adv