Зустріч капітанів команд КВН з ректором

18 грудня 2014 року в рамках проведення півфінальних ігор ІІ сезону Ліги КВН КНТЕУ за Кубок Ректора відбулася зустріч капітанів команд КВН і керівника Ліги Івана Жорноклея з Анатолієм Антоновичем Мазаракі.

КВН об'єднав не тільки "веселих і кмітливих" студентів факультетів КНТЕУ, а й наші структурні підрозділи. Зокрема у півфінальних іграх беруть участь команди з трьох відокремлених структурних підрозділів КНТЕУ: Чернівецького торговельно-економічного інституту, Вінницького торговельно-економічного інституту та Харківського торговельно-економічного інституту.

До зустрічі також приєдналися студенти Житомирського торговельно-економічного коледжу, які, на жаль, не грають у цьому сезоні, але привезли творчі номери-подарунки.

18.12.2014
adv