Новорічна казка для дітей співробітників КНТЕУ

20 грудня 2014 року в банкетному залі НВО відбулося новорічне свято для дітей співробітників університету. Дід Мороз, Снігуронька та помічники зробили свято яскравим і незабутнім - дитячий сміх та галас лунали повсякчас. Щасливі діти і батьки відпочивали й насолоджувалися, брали участь у конкурсах. Новорічна вистава, на чолі з Дідом Морозом, подарувала гостям атмосферу свята, яке вже на порозі! Новорічне дійство завершили врученням подарунків.

Діти отримали море задоволення та заряд чудового настрою на наступний рік.

Всі були у захваті від свята!

20.12.2014
shestack