Відбувся огляд-конкурс «Краще новорічне оформлення гуртожитку»

Декілька днів до Нового року… Останні приготування активістів студентських рад гуртожитків у своїх домівках. Це підготовка не тільки до новорічних свят, ще гуртожитки чекав  «серйозний і суворий» огляд-конкурс «Краще новорічне оформлення гуртожитку».

Креативність, творчий підхід в оформленні – все це побачили студенти КНТЕУ в гуртожитках і відчули справжнє свято на території студмістечка.

Оцінити творчість в оформленні може кожен, хто заходить до гуртожитків напередодні свят, але визначити переможця може лише комісія, до якої входять представники адміністрації університету та студмістечка, завідувачі гуртожитків і голови РСС.

У всіх членів комісії залишилися гарні враження. За результатами конкурсу перше місце виборов гуртожиток №3, який заворожив усіх атмосферою домашнього затишку: у холі відчувався приємний запах кави та тістечок,  а старовинний інтер’єр і мелодії, які виконувались на фортепіано, дарували кожному гостю відчуття комфорту і свята.

2 місце між собою розподілили гуртожитки №2 та №4.

Огляд-конкурс вже став традицією в студмістечку і з кожним роком гуртожитки демонструють все більш вражаючі і цікаві ідеї в оформленні холів і центральних входів.

А. Костенко (ФЕМП 4-16)

19.12.2014