Засідання вченої ради КНТЕУ

25 грудня 2014 року відбулось заключне засідання вченої ради КНТЕУ, яке розпочалось за традицією з вітань. Анатолій Антонович Мазаракі нагородив Кубком Ректора студентів ФЕМП, переможців Всеукраїнського конкурсу торговельної реклами – Богдана Хмеля та Богдана Короля. Також Анатолій Антонович вручив завідувачу кафедри фізичної культури М'ясоєденкову Костянтину Олеговичу Подяку Міністерства освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність.

Продовжилось засідання вирішенням питань порядку денного засідання вченої ради.

Результати розгляду питань порядку денного засідання вченої ради КНТЕУ 25 грудня 2014 р.

Питання порядку денного

Результат розгляду

1.

Про присвоєння вченого звання професора: Білецькому Е.В. – заступнику директора з навчально-методичної та науково-педагогічної роботи ХТЕІ (вчене звання присвоюється по кафедрі технології та організації ресторанного бізнесу); Запатріній І.Б. – завідувачу відділу державних фінансів НДФІ (вчене звання присвоюється по спеціальності 08.00.08 – гроші, фінанси та кредит); Мельникович О.М. – професору кафедри маркетингу та реклами КНТЕУ; доцента: Голік О.В. – доценту кафедри маркетингу та реклами КНТЕУ; Довженко І.В. – доценту кафедри сучасних європейських мов КНТЕУ; Зимі Ю.П. – доценту кафедри бухгалтерського обліку КНТЕУ; Киричук А.С. – доценту кафедри психології, соціології та права ВТЕІ (вчене звання присвоюється по кафедрі правознавства); Чорній Н.Ю. – доценту кафедри економіки підприємства та міжнародної економіки ВТЕІ.

2.

Про обрання на посаду директора бібліотеки КНТЕУ.

3.

Про висунення колективу фахівців: Бойко М.Г., Босовської М.В., Ведмідь Н.І., Великочий В.С., Когутяк М.В., Мельниченко С.В., Михайліченко Г.І., Ткаченко Т.І., Томенчук Б.П. на здобуття Державної премії України в галузі освіти за цикл праць «Туризмологія: теоретичний та праксеологічний базис розвитку».

4.

Про висунення наукової праці Романенко О.А. на здобуття щорічних премій Президента України для молодих вчених.

5.

Про висунення кандидатом на здобуття державної довічної стипендії професора, доктора економічних наук, заслуженого діяча науки і техніки, професора кафедри економіки та фінансів підприємства Бланка І.О.

6.

Про затвердження Положення про організацію освітнього процесу в Київському національному торговельно-економічному університеті.

7.

Про затвердження Положення про екзаменаційну комісію у Київському національному торговельно-економічному університеті.

8.

Про ухвалення навчальних планів та внесення змін до діючих.

9.

Про ухвалення програм, робочих програм навчальних дисциплін, випускних комплексних іспитів.

10.

Про рекомендацію до видання навчальних та наукових праць.

11.

Про затвердження плану проведення лекцій видатними вченими та провідними фахівцями-практиками на I півріччя 2015 року.

12.

Про відкриття докторантури з наукової спеціальності 08.00.02 – світове господарство і міжнародні економічні відносини.

13.

Про удосконалення організаційної структури ФРГТБ.

14.

Про затвердження теми дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня доктора наук Бондаренко Є.В.

Тему затверджено

15.

Про затвердження тем дисертаційних робіт аспірантів та здобувачів І року навчання.

Теми затверджено

16.

Звіти про роботу спеціалізованих вчених рад.

Звіти затверджено

17.

Про зміни до організаційної структури Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ

25.12.2014