Фінал КВН у КНТЕУ: веселі, кмітливі та… інноваційні!

1 квітня 2015 року пройшла фінальна гра ІІ сезону «Ліги КВН КНТЕУ за Кубок Ректора». На початку заходу відбулося підведення підсумків та урочисте нагородження переможців конкурсу «Міс фото та Містер фото КНТЕУ». Його результати оголосив ректор університету Анатолій Антонович Мазаракі. Переможцями стали: Міс фото - Шараєвська Єлизавета, Містер фото - Сташевський Руслан. Віце-міс фото - Медвідь Олена, Віце-містер фото - Алексійчик Владислав.

У фінальній грі КВН взяли участь наступні команди:

• "Stamford" - Чернівецький торговельно-економічний інститут;
  • "Економ-клас" - Харківський торговельно-економічний інститут;
  • "Товарный вопрос" - ФТТП, КНТЕУ;
  • "8 сантиметров" - ФОАЕК, КНТЕУ;
  • "Сборная торгового" - Вінницький торговельно-економічний інститут.

Долю команд вирішувало журі:

• Євген Розенблат – директор регіональної ліги КВН «ОтКЛик»;
  • Олексій Короленко – чемпіон Ліги КВН «ОтКЛик» 2013;
  • Олександр Селіхов – учасник і фіналіст Вищої Ліги КВН України та ведучий Регіональної Ліги МС КВН «ОтКЛик»;
  • Руслан Фондера – директор КМЦ КНТЕУ;
  • Руслан Сташевський – «Містер Фото КНТЕУ-2015».

Тема гри досить незвичайна - «Iнноваційні технології». Креативними та яскравими були привітання команд, що пройшли під назвою «Випереджаючи час».  Найцікавішим, як не дивно, виявився конкурс «Розминка». Веселі та кмітливі не побоялися навіть відповісти на «коронне» питання ректора «Що треба зробити, щоб стати відмінником?». Капітанський конкурс «Технологічне ноу-хау» змусив капітанів команд проявити кмітливість та винахідливість. Музичне домашнє завдання «Від пірамід до планшета» було справжнім шоу з цільним сюжетом та майже професійними номерами.

Поза конкурсом на сцені виступали гості фестивалю – команда КВН Житомирського торговельно-економічного коледжу «Сім відтінків Житомира».

Після яскравої гри та напруженої боротьби за Кубок, блискучу перемогу у фіналі отримали одразу дві команди:

• «Сборная торгового» – команда Вінницького торговельно-економічного інституту;
  • «8 сантиметров» (ФОАЕК КНТЕУ).

Вітаємо переможців! До зустрічі у новому сезоні!

01.04.2015
adv