Конкурс студентських наукових робіт з напряму «Харчова промисловість та переробка сільськогосподарської продукції»

2 квітня  2015 року в Харківському державному університеті харчування і торгівлі відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських робіт за напрямом «Харчова промисловість та переробка сільськогосподарської продукції», в якому дипломом ІІ-го ступеня нагороджено студентку кафедри технології і організації ресторанного господарства КНТЕУ Добровольську Маргариту Олександрівну з науковою роботою на тему «Технологія борошняних кулінарних виробів на основі пророщеного зерна пшениці» (науковий керівник, к.т.н., доцент Федорова Д.В.).

02.04.2015
adv