On-line-лекція для студентів зі спеціальності «Менеджмент туристичного бізнесу»

У межах договору про творчу співпрацю між КНТЕУ та Маріупольським державним університетом 4 квітня 2015 року відбулася оn-line-лекція для студентів зі спеціальності «Менеджмент туристичного бізнесу» на здобуття ступеня вищої освіти «бакалавр» у системі дистанційного навчання. Лекцію проводила Т.І. Ткаченко - д.е.н., проф., завідувач кафедри туризму та рекреації. Технічну організацію та підтримку забезпечив директор Центру дистанційного навчання В.П. Роганов.

Тема лекції «Туризм в системі національної економіки країни». Під час лекції були розкриті питання сучасних тенденцій та трендів розвитку туризму, наголошено на особливостях економічного механізму управління підприємствами туристичного сектору, окреслено основні проблеми та напрями їх вирішення в Україні.

On-line-лекція була сприйнята із зацікавленістю студентами Маріупольського державного університету. Система дистанційного навчання забезпечила чіткий та зрозумілий взаємозв’язок і спілкування між лектором та студентами у режимі реального часу. Після завершення лекції студенти мали змогу задати запитання та почути відповіді.

Загалом оn-line-лекція на платформі системи дистанційного навчання пройшла успішно. В майбутньому планується вдосконалювати та розвивати напрямок співпраці з різними навчальними закладами у сфері проведення оn-line-лекцій.

04.04.2015
adv