Пліч-о-пліч ми єдині та непереможні: під таким гаслом відбулась руханка в КНТЕУ

7 квітня 2015 року, у Всесвітній день здоров’я, в Київському національному торговельно-економічному університеті відбулося масштабне дійство під назвою «Руханка», в якому взяли участь близько 1000 студентів.

Ректор Київського національного торговельно-економічного університету, віце-президент Спортивної спілки студентів України Анатолій Антонович Мазаракі привітав усіх із Всесвітнім днем здоров’я: «Здорове життя – щасливе життя. Бережіть здоров’я, живіть якнайдовше і щасливо».

«Руханка» – це традиційний всеукраїнський спортивний захід, організований Фондом волонтерів України під керівництвом Тимофія Нагорного, який особисто провів веселу зарядку «Пліч-о-Пліч» для студентів КНТЕУ.

Саме Київському національному торговельно-економічному університету випала честь відкрити спортивний марафон, що пройде сьогодні всією Україною. Майже 1000 хлопців та дівчат розпочали цей ранок із бадьорим настроєм та веселою зарядкою. А завершив це енергійне дійство флеш-моб – студенти КНТЕУ створили слово «Пліч-о-Пліч».

Президент Фонду волонтерів України Тимофій Нагорний підкреслив важливість заходу: «Коли ми об’єднуємося, ми стаємо сильними. Коли ми стаємо сильними, ми стаємо непереможними. Україна має стати непереможною». Об’єднавшись у руханці та відчувши плече один одного, студенти Київського національного торговельно-економічного університету вкотре довели всім свою активність та єдність, яка сьогодні важлива для нас як ніколи. Ми єдині, а значить непереможні!

Акція транслювалася в прямому ефірі на ТРК «Україна»

07.04.2015
adv