6-7 квітня 2015 року в КНТЕУ на факультеті ресторанно-готельного та туристичного бізнесу відбулася Всеукраїнська студентська наукова конференція «Готельно-ресторанний та туристичний бізнес: реалії та перспективи».

Проблеми, напрями та перспективи розвитку готельно-ресторанного та туристичного бізнесу розглянуті в доповідях учасників конференції мали високий науково-теоретичний рівень, дослідницький характер, а також практичне й теоретичне значення. Більшість питань набули інноваційного характеру.

На пленарному засіданні було заслухано 5 доповідей:

• Туник Олександр, студент 3 курсу 9 групи ФРГТБ КНТЕУ виступив із доповіддю «Smart-туризм – соціально-економічна потреба сучасності» (науковий керівник: Ткаченко Т.І., д.е.н., проф.).
  • Глушко Володимир, студент 5 курсу 1а групи ФРГТБ КНТЕУ виступив із доповіддю «Management of innovative technologies in the tourism business» (науковий керівник: Михайліченко Г.І., д.е.н., проф.).
  • Засоба Наталія, студентка 5 курсу 1а групи ФРГТБ КНТЕУ виступила із доповіддю «E-marketing strategy in tour operator’s activity» (науковий керівник: Бойко М.Г., д.е.н., проф.).
  • Гончар Юлія, студентка 5 курсу 5 групи ФРГТБ КНТЕУ виступила із доповіддю «Технологія продукції для здорового харчування дітей» (науковий керівник: Демічковська М.П., к.т.н., старш. викл.).
  • Кузьміна Анна, студентка 3 курсу 9 групи ФРГТБ КНТЕУ виступила із доповіддю «Діагностика фізичного стану студентів КНТЕУ» (науковий керівник: Дембіцька О.О., старш. викл.).

В рамках конференції роботу здійснювало 17 дискусійних круглих столів, які були присвячені обговоренню таких наукових проблем:

1. Розвиток національного туристичного ринку.
  2. Економічні засади функціонування підприємств туристичного, готельного та ресторанного бізнесу.
  3. Менеджмент і маркетинг в туризмі.
  4. Привабливість дестинацій як імператив розвитку туризму.
  5. Розвиток туристичного ресурсного потенціалу в регіонах України.
  6. Правові засади розвитку туристичного та готельно-ресторанного бізнесу.
  7. Wordlwide experience in tourism industry.
  8. Новітні технології обслуговування в ресторанному господарстві.
  9. Інноваційні технології продукції ресторанного господарства.
  10. Новітні тенденції розвитку кулінарології.
  11. Курортна справа: теорія і практика.
  12. Архітектура, будівництво, дизайн об’єктів сфери гостинності.
  13. Устаткування закладів готельно-ресторанного господарства і торгівлі.
  14. Інноваційна методологія фізичних досліджень сировини і матеріалів.
  15. Охорона праці у сфері обслуговування. Стан та перспективи.
  16. Безпека життєдіяльності та цивільний захист об’єктів сфери гостинності.
  17. Фізичне виховання як невід’ємна частина гармонійного розвитку особистості.

На конференції було заслухано 565 доповідей, у т.ч.  429 стендових із 17 навчальних закладів та установ:

• Київський національний торговельно-економічний університет;
  • Вища школа банківської справи, місто Познань, Польща;
  • Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ;
  • Житомирський торговельно-економічний коледж КНТЕУ;
  • Київський коледж інформаційних систем і технологій КНЕУ імені Вадима Гетьмана;
  • Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана;
  • Київський університет туризму, економіки та права;
  • Коломийський економіко-правовий коледж КНТЕУ;
  • Львівський національний університет ім. Івана Франка;
  • Національний транспортний університет;
  • Національний університет «Києво-Могилянська академія»;
  • Національний університет харчових технологій;
  • Приватне науково-виробниче підприємство «Київтуркартографія»;
  • Спеціалізована школа № 210, м. Київ;
  • Ужгородський торговельно-економічний інститут КНТЕУ;
  • Харківський торговельно-економічний інститут КНТЕУ;
  • Чернівецький торговельно-економічний інститут КНТЕУ.

За результатами роботи кращими визнано 76 доповідей:

• 22 студенти нагороджені дипломами І ступеня:
  • 17 студентів нагороджені дипломами ІІ ступеня:

17 студентів нагороджені дипломами ІІІ ступеня:

20 студентів нагороджені листами подяки.

За результатами роботи конференції учасники подали свої відгуки та пропозиції.

06.04.2015
adv