Результати розгляду питань порядку денного засідання вченої ради КНТЕУ

РЕЗУЛЬТАТИ РОЗГЛЯДУ ПИТАНЬ ПОРЯДКУ ДЕННОГО ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ КНТЕУ 14 КВІТНЯ 2015 р.

Питання порядку денного

Результат розгляду

1.

Про присвоєння вченого звання доцента: Вдовіченій О.Г. – доценту кафедри товарознавства та маркетингу ЧТЕІ (вчене звання присвоюється по кафедрі маркетингу та реклами), Індутному В.В. – професору кафедри товарознавства та експертизи непродовольчих товарів КНТЕУ, Матусяку С.В. – доценту кафедри менеджменту та адміністрування ВТЕІ, Мушенку В.В. – доценту кафедри правознавства КНТЕУ, Шевченко С.О. – доценту кафедри фінансів КНТЕУ, Яцюку Д.В. – доценту кафедри маркетингу та реклами КНТЕУ.

Рішення прийнято

2.

Про висунення претендента на отримання іменної стипендії Верховної Ради України.

Висунуто кандидатуру Герасименко А.Г.

3.

Про ухвалення навчальних планів та внесення змін до діючих.

4.

Про фінансову діяльність у 2014 році та ухвалення плану на 2015 рік.

5.

Про ухвалення програм, робочих програм навчальних дисциплін.

6.

Про рекомендацію до видання навчальних та наукових праць.

7.

Про затвердження протоколу засідання конкурсної комісії з питань переведення студентів на вакантні місця державного замовлення у КНТЕУ.

8.

Про квоти виборних представників у вченій раді КНТЕУ.

9.

Про уточнення теми дисертаційної роботи аспіранта ІІ року навчання Панченко В.В.

Рішення прийнято

10.

Про хід розробки зразків документів про вищу освіту (наукові ступені).

14.04.2015
adv