Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №1506 від 23.12.2014 р. з 9 по 10 квітня 2015 р. на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка був проведений ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування».

Наш університет на освітньому ступені «бакалавр» представляла студентка 4 курсу факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу Березняк Наталія, на освітньому ступені «магістр» – студентка  5 курсу факультету економіки, менеджменту і права  Малюга Анастасія.

Членом конкурсної комісії від КНТЕУ була завідувач кафедри туризму та рекреації, д.е.н., професор Тетяна Іванівна Ткаченко.

За результатами конкурсу серед студентів 70 вищих навчальних закладів України Малюга Анастасія отримала диплом I-го ступеня (науковий керівник – д.е.н., проф. П’ятницька Г.Т.),  Березняк Наталія  диплом ІІІ ступеня.

Вітаємо з перемогою!

10.04.2015