Конференція «Інформаційні технології, облік, аналіз і контроль в управлінні економічними процесами»

14-15 квітня 2015 року на базі факультету обліку, аудиту та економічної кібернетики КНТЕУ відбулася студентська наукова конференція «Інформаційні технології, облік, аналіз і контроль в управлінні економічними процесами».

У конференції взяли участь 450 учасників, серед яких 12 студентів Торговельно-економічного коледжу КНТЕУ (м.Київ).

Під час роботи конференції працювали два пленарні засідання і 16 секцій. На пленарному засіданні були представлені 3 доповіді студентів, під час роботи секцій – 180 наукових доповідей.

Визнані кращими 63 представлених доповіді, у т.ч. відзначені:

Дипломами 1 ступеня – 17 доповідей

Дипломами 2 ступеня – 16 доповідей

Дипломами 3 ступеня – 30 доповідей.

Листами подяки відзначені 12 доповідей.

Доповіді учасників були присвячені проблемам організації та методики бухгалтерського обліку, ролі фінансового аналізу і контролю в системі управління діяльністю суб’єктів підприємництва, особливостям застосування сучасних інформаційних технологій в процесах оптимізації управлінських рішень. Доповіді характеризувалися науковою обґрунтованістю викладеної інформації, дослідницьким характером виконаної студентами роботи та свідчили про активну участь студентів у проведенні наукових досліджень. Висловлені у доповідях пропозиції мають практичне та теоретичне значення.

14.04.2015
adv