Як у студмістечку студенти-мешканці в «Скрабл» грали

Чи знаєте ви, що кожної години у світі стартує близько 30 тисяч партій гри інтелектуалів «скрабл»?  Одна з таких була розпочата 15 квітня 2015 р. в актовій залі гуртожитку №3. Тут уперше  було  проведено   студентський турнір з настільної гри «Scrabble» між мешканцями гуртожитків. Організаторами турніру виступили РСС гуртожитків.  Правила прості, гра захоплююча, участь – безкоштовна, а перемога – винагороджувана.

В інтелектуальному змаганні брали участь 3 команди, в складі яких було по 4 представники з кожного гуртожитку. Весь процес змагання перебував у приємній емоційній та щирій атмосфері. І хоча турнір однозначно носив змагальний характер, проте майже всім учасникам було чим поділитися з навколишніми: порадами, досвідом, спогадами.

За результатами поєдинків 3 місце посіла команда гуртожитку №3,  2 місце – гуртожиток №2, а переможцем з відривом у 82 очки від найближчого переслідувача посіла команда гуртожитку №4. Усі учасники отримали пам’ятні подарунки, а переможці були нагороджені тортом. Усі призи і торт люб’язно надали РСС гуртожитків.

Особливу подяка організаторам цієї гри у студмістечку – Каварі Д. (ФТТП 3-4) і Форносовій Д. (ФТТП 3-4).

Приємно, що інтелектуальні турніри вже давно стали традицією в житті студентів-мешканців гуртожитків КНТЕУ. Тепер світ студентських захоплень став багатшим ще на одну гру. З нетерпінням чекаємо нових зустрічей!

Андрій Костенко (ФЕМП 4-16)

15.04.2015
adv