Всеукраїнська науково-практична конференція «Фінансова політика як складова економічного розвитку»

15-16 квітня 2015 року на факультеті фінансів та банківської справи Київського національного торговельно-економічного університету відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція  Розвиток фінансової системи України в умовах економічних перетворень ”.

В роботі конференції взяли участь представники органів державної влади: Комітету з питань бюджету Верховної Ради України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Державної фінансової інспекції України тощо, наукові і науково-педагогічні працівники провідних наукових установ та вищих навчальних закладів України.

16.04.2015
adv