16 квітня 2015 року на кафедрі сучасних європейських мов відбувся Міжвузівський науково-методичний семінар для викладачів «Міжнародний досвід у викладанні іноземних мов».

Ці семінари стали традиційними на кафедрі, адже дають змогу ознайомитися з новими методами, які широко використовують фахівці в європейських країнах, обмінятися практичним досвідом, проанонсувати нову фахову літературу.

Основна увага на семінарі була приділена обговоренню питань, пов’язаних з використанням міжнародного досвіду у викладанні іноземних мов (англійської, німецької, французької). Було заслухано 15 доповідей, підготовлених викладачами кафедри, нашими колегами зі структурних підрозділів (ЧТЕІ КНТЕУ) та НАВСУ (Національної академії внутрішніх справ України), також цікавими були презентації про новітні методики навчання іноземним мовам, інтерактивні вправи (Warm-up), корисні автентичні Інтернет-ресурси, тренувальні фірми, які широко використовуються на заняттях з іноземних мов у Європейському Союзі.

16.04.2015
adv