КНТЕУ серед призерів на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі науки «Менеджмент»

15 квітня 2015 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі науки «Менеджмент».

Студентка ФЕМП Грабчак Віталія Ігорівна за результатами конкурсу посіла призове місце та отримала диплом III ступеня з науковою роботою «Вдосконалення системи стратегічного управління підприємством» на матеріалах ПП «Сантехнічні технології» (науковий керівник – д.е.н., проф. Міненко М.А.).

Вітаємо переможницю!

14.04.2015